/Files/images/vegera1/Зустріч зі світом поезії

14 листопада 2012 року в бібліотеці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Олега Кошового знову було людно. В читальному залі бібліотеки було проведено дві зустрічі з поетесою Надією Миколаївною Вегерою-Предченко: для учнів 3-4 класів та для старшокласників.

«Іду до вас…» – зустріч з учнями 8-А, 9-Б, 10 та 11 класів. Зустріч з світом прекрасного я почала словами Людмили Вдовенко:

Цитую Вас, найкраща поетесо:

«ІДУ ДО ВАС», крізь терни сірих днів

В моє життя Ви свій зробили внесок

Створивши вірші із звичайних слів.

У тих словах розгледіти зумію

Таку палку і ніжну щиру душу,

«ТЕРПКІ СЛОВА», а я від них, аж млію.

Й не промовчу, бо я сказати мушу:

Коли рядки читаю Ваші, я – щаслива.

Бо в них знаходжу мудрі я поради.

А світ поезії для мене – «ВІЧНЕ ДИВО»,

В якому править «ВІРНІСТЬ», а не зрада.

В моїй душі ясне багаття розтопили,

Зігріли серце і навчили світ любити,

Прекрасний «ШЛЯХ ДО ІСТИНИ» відкрили.

І показали, як з любов’ю в серці жити.

Надія Миколаївна запропонувала прослухати учням та вчителям не тільки свої вірші, а ще й прозвучали записи пісень на її вірші.

«Слово до малечі» – таку назву мала зустріч з учнями 3 та 4 класів. Надія Миколаївна розважала дітей загадками, читала свої вірші, познайомила малечу зі своїми виданнями для наймолодших читачів. Наталія Безрадня на згадку про зустріч подарувала Надії Миколаївні та всім присутнім в читальному залі пісню.

Надія Миколаївна Вегера-Предченко стала учасницею акції «Подаруй книгу шкільній бібліотеці», подарувавши до фонду бібліотеки не тільки збірки своїх творів, а й збірки письменників та поетів Кагарлицького району.

Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi